Kolejka Linowa na Kasprowy Wierch

Znany szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1987 m n.p.m. Swoją popularność zawdzięcza łatwej dostępności dzięki kolei linowej, która stację ma w Kuźnicach. Na Kasprowy Wierch prowadzą malownicze szlaki turystyczne, a ze szczytu biegną dwie zjazdowe trasy narciarskie. Dzięki temu jest tłumnie odwiedzany o każdej porze roku.

Odległość: 2,5 km (do stacji w Kuźnicach)

Krupówki

Najpopularniejszy deptak w kraju i najbardziej znana ulica w Zakopanem. To tu znajdują się m.in. sklepy z regionalnymi pamiątkami, Muzeum Tatrzańskie, Dworzec Tatrzański, neoromański kościół parafialny pw. Świętej Rodziny, stoiska z lokalnymi przysmakami i klimatyczne knajpki góralskie.

Odległość: 3 km

Nosal

Szczyt reglowy o wysokości 1206 m n.p.m., który wznosi się nad Kuźnicami. Prowadzący na niego szlak jest technicznie niewymagający i stosunkowo krótki (55 minut), nie mniej wędrówka dostarcza zachwycających widoków. Polecamy na wyprawę z dziećmi.

Odległość: 1,5 km

Dolina Olczyska

Dolina reglowa o powierzchni ok. 4,5 km. Ukształtowanie terenu i piękne krajobrazy sprawiają, że jest świetnym wyborem dla osób, które pragną delektować się górskimi widokami bez większego wysiłku.

Odległość: 2 km

Inne w okolicy

Nasz pensjonat w Pardałówce dzieli dosłownie 500 metrów od sklepu spożywczego, przystanku autobusowego i restauracji.

Stoki narciarskie

Najbliżej naszej lokalizacji położony jest wyciąg narciarski Ugory. Idealnie nadaje się dla dzieci i osób rozpoczynających swoją przygodę z nartami.

Zaawansowani wielbiciele zimowego szaleństwa docenią bliskość:

  • kolei na Kasprowy Wierch (2,5 km)
  • wyciągu Harenda (5 km)
  • ośrodka Suche Ski (8 km)

Willa Rzepicha - ceny pokoi

zobacz cennik